O nás

Software MIDAS prodává v ČR a na Slovensku společnost IDEA StatiCa

Kdo jsme

Vyvíjíme software pro stavební inženýry, výrobce konstrukcí, konzultanty a další profesionály, kteří analyzují a dimenzují konstrukce. Náš vývojový tým zkoumá, testuje a aplikuje nové metody analýzy stavebních konstrukcí. Kromě vlastního software jsme dlouhodobý distributor programů společnosti MIDAS IT. Plně se soustředíme na segment mostních konstrukcí a spolu s vlastním softwarem nabízíme komplexní řešení pro návrh a posouzení mostních konstrukcí všech velikostí a typů. Dodávat špičkový software je pro nás cestou, jak přispět k tomu, aby stavební konstrukce po celém světě byly bezpečnější a levnější.

Vedení firmy

IDEA StatiCa je společnost založená v České republice. Je rodinnou firmou a v jejím čele stojí následující manažeři:

Lubomír Šabatka
Ředitel

Lubomír je jedním z průkopníků používání CAE metod ve statice po celém světě. Se svým týmem vyvíjí nástroje pro toto odvětví již déle než 20 let – Esa Prima Win, Scia Engineer, atd. V roce 2009 přesunul svou pozornost na navrhování konstrukčních prvků, využití cloud technologií a implementaci BIM. Jeho cílem je tvořit inovativní aplikace pro statiky a výrobce konstrukcí.

Juraj Šabatka
Obchodní a finanční ředitel

Juraj je velký nadšenec pro moderní technologie a podnikání. Po letech v korporátním bankovnictví nastoupil do IDEA StatiCa s cílem zkombinovat své obchodní dovednosti s jedinečnou českou technologií. Studoval na třech kontinentech – Vysoká škola ekonomická v Praze, Harvard University a Singapur Management univerzity. Nadále se vzdělává v oblasti behaviorální ekonomie.

CZ/SK Sales & Support team