MIDAS

Navrhujte a posuzujte mosty jednoduše, rychle a efektivně díky výkonnému nástroji s intuitivním uživatelsky přívětivým rozhraním.

Řešení pro návrhy mostů

Připojte se k tisícům inženýrů a týmů, kteří používají pro komplexní návrhy mostů produkty midas Civil. Objevte výhody, které vám midas nabízí a spravujte své projekty rychleji, jednodušeji a dokonaleji než kdykoliv předtím. Podrobné analýzy a automatizované posudky vám poskytnou dokonalý přehled o navrhované konstrukci.

Midas Civil je váš každodenní partner pro dokonalé navrhování mostů.

Široké možnosti modelování

Midas Civil poskytuje uživateli neomezené a efektivní metody modelování pro jakýkoliv typ projektu. Používáte ruční modelování? Chcete využít pro průvodce modelováním? Využíváte výměnu dat? Vše naleznete v midas Civil. 

Pokročilá analýza

Již nepotřebujete žádné další programy. Midas Civil poskytuje uživateli analytické funkce pro jakýkoliv typ analýzy. Pracuje na základě lineární analýzy, ale je možné provádět také geometrickou nelineární analýzu.

Kompletní posudky

Získejte kompletní posudky rychle a jednoduše. Programu poskytuje podrobné a přehledné historie výpočtů, umožňuje ověřit únosnost vybraných průřezů na moment, smyk, krut a celou řadu dalších posudků.

Naši zákazníci

Přehled zákazníků